Login olunuz.

Forum Yönetimi

Join the forum, it's quick and easy

Login olunuz.

Forum Yönetimi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

GARİP VE ESRARENGİZ OLAYLAR

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1GARİP VE ESRARENGİZ OLAYLAR Empty GARİP VE ESRARENGİZ OLAYLAR Salı Ekim 21, 2008 6:19 pm

14MuRo14

arkadaşlar kendi agızlarından söylüyorlar bircogu!!!inandırıcı bence!!

korkunç iksir

Meraba ben 24 yaşındaıyım size anlatıcağım olay 12 yaşımdayken başıma gelmişti çok iyi hatırlıyorum o yaz izmirdeki yazlığımıza gitmiştik orda bir sürü arkadaşım vardı bi gün 3 arkadaşım ve ben bisikletlerle pazara gittik seden ve nuray dondurma almak için bakkala gittiler biz melisayla kalmıştık orda bir teyze poşetleri eve götürmemiz için bizden yardım istedi.
Melisa çok yorgun olduğu için gitmek istemedi ben bisikletimi melisaya bırakarak teyzeye yardım etmeye gittim evi baya bir uzaktı gittiğime pişman olmuştum ayaklarım ağrıyordu sonunda ıssız bir yere gittik orda eski ürkütücü bi kulübe vardı teyze çok yoruldun gir içeri buse dedi ismimi ona hiç söylememiştim nasıl bildiğine çok şaşırdım ama gerçekten çok yorulmuş ve susamıştım bu yüzden içeri girdim kulübenin içi çok güzeldi çok şaşırdım çünkü dışından çok fakir gözüküyordu hırsız girmesin diye önlemdir diye düşündüm ama hiç öyle değilmiş bunu sonradan öğrendim neyse bir koltuğa oturdum teyze içeri bana su getirmeye gitmişti ayaklarımı sallıyorum ki ayağım yumuşak bişeye çarptı aşağıya bakınca nerdeyse çığlık atıcaktım ama kendimi tuttum iki kız aşağıda yatıyordu birden içeri yaşlı teyze girdi hadi iç şunu dedi içine baktığımda hap vardı hemen dua etmeye başladım içiyomuş gibi yapıp üzerime döktüm bir bardak daha istedim mutfağa gidince içeri aramaya başladım orda bir kağıt vardı onu alıp pencereden kaçtım kağıtta bir çeşit büyü vardı üç kızın öldürüp içine bazı maddeler koyarak 50 yaş gençleşiyordun çok korkmuştum ettiğim dua beni kurtarmıştı bide kardeşime söylemiştim inanmadı ve ertesi gün ortadan kayboldu o yüzden hiç kimseye anlatmadım inanmayanların başına bunun geliceğini biliyorum. not;bu tamamen gerçektir...

2GARİP VE ESRARENGİZ OLAYLAR Empty Geri: GARİP VE ESRARENGİZ OLAYLAR Salı Ekim 21, 2008 9:18 pm

oguz14

oguz14

gzl olmuş saolun paylaşım için....

3GARİP VE ESRARENGİZ OLAYLAR Empty saol Çarş. Ekim 22, 2008 12:38 pm

musser

musser
Admin
Admin

güzel paylasım!!! lol!

https://animemanga.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]